Otwarcie sali

9 października w miejscowej szkole miało miejsce ważne wydarzenie. Po kilkunastu miesiącach remontu oddano do użytku nową salę gimnastyczną. Sala sportowa pięknie się prezentuje i z pewnością będzie dobrze służyć uczniom szkoły w Pohrebyszcze. Czuliśmy się zaszczyceni będąc honorowymi gośćmi na tak uroczystej imprezie. Przedstawiciele lokalnych władz wraz z p. dyrektor oraz p. Wójtem uroczyście dokonali przecięcia wstęgi.

Po uroczystym przecięciu wstęgi uczniowie szkoły zaprezentowali nam żywiołowe popisy akrobatyczne zachęcające do uprawiania sportu oraz przestrzegania zdrowej diety. Ogromne brawa za przygotowane układy!

Po zakończonych pokazach nasi uczniowie wraz z kolegami z Ukrainy wzięli udział           w rozgrywkach sportowych. Drużyny były mieszane, współpraca układała się doskonale, rywalizacja ostra ale też dużo świetnej zabawy i uśmiechu na ustach

Po rywalizacji przyszedł czas na ogłoszenie wyników oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Dzień minął miło i przyjemnie, sala gimnastyczna została przetestowana dokładnie. Życzymy miejscowym kolegom aby w pełni korzystali z nowego obiektu i sukcesów w zawodach sportowych!

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close